19°

Спорт

Отборът на Завод 5 е победител в дърпането на въже

27.09.2024

Четири отбора взеха участие в последното състезание от есенните спортни работнически игри в „Арсенал“ АД на 27 септември – в дисциплината дърпане на въже

Прочети
Приключват есенните арсеналски турнири
1
25.09.2024

Есенните работнически спортни турнири в „Арсенал“ АД, посветени на 100 години от установяването на Военната фабрика в Казанлък, ще приключат на 27 септември

Шампионите от 1989-та  спечелиха с дузпи мача на ветераните на стадиона в „Арсенал”
Шампионите от 1989-та спечелиха с дузпи мача на ветераните на стадиона в „Арсенал”
1
21.09.2024

Футболни ветерани, арсеналските шампиони от работническото първенство през 1989 година и ветерани от „Арсенал” АД изиграха демонстративен мач, посветен на 100-годишнината от преместването на Военната фабрика в Казанлък.

Отборите на Завод 0 са победителите във арсеналските волейболни турнири
1
19.09.2024

Отборите на Завод 0 спечелиха волейболните турнири при мъжете и жените от есенните работнически игри в „Арсенал“ АД

Отборът на Завод 4/Мечо е победител във футболния арсеналски турнир
0
16.09.2024

Тимът на Завод4/Мечо победи с 5:0 дългогодишните шампиони от Завод 0 в първият турнирен финал от есените работническите игри в „Арсенал“ АД, които се провеждат под егидата на Синдикалния съвет на КНСБ в дружеството.

Завод 3 спечели малкия финал на арсеналския футболен турнир
1
13.09.2024

Оспорван бе мачът за третото място в тазгодишния есенен футболен турнир на „Арсенал“ АД, а изходът от срещата между отборите на Завод 3 и Завод 5 се реши с дузпи.

Започват полуфиналите на футболния турнир в „Арсенал“ АД
0
10.09.2024

Отборите на Завод 0, Завод 5, Завод 3 и Завод4/Мечо са полуфиналисти на есенните футболни турнири в „Арсенал“ АД. В състезанията участваха девет отбора.

Започнаха волейболните турнири в „Арсенал“ АД
0
03.09.2024

На 3 септември в „Арсенал“ АД стартира волейболната надпревара при мъжете, като в първата среща отборът на Завод 0 се наложи категорично с 2:0 гейма над колегите си от Завод 1.

Ружди Ружди отново спечели златен медал на Параолимпийските игри в Париж
0
31.08.2024

Състезателят на казанлъшкия клуб „Даниела Тодорова“ Ружди Ружди спечели златен олимпийски медал в тласкането на гюле от Параолимпийските игри в Париж.

С футбол започнаха есенните спортни турнири в „Арсенал“ АД
0
21.08.2024

От 19 август започнаха първите футболни двубои на стадиона в „Арсенал“ АД, които дадоха началото на есенните работнически турнири. Те се провеждат под егидата на Синдикалния съвет на КНСБ в дружеството и са посветени на 100-годишнината от установяван...