С резултат 2:0 отборът на ФК”Розова Долина” тотално надигра карловският тим на „Левски”.
Мачът се игра почти през цялото време в половината на гостите имаше над 20 положения, но домакините успяха да вкарат само две от тях.Още в 5-тата минута от срещата топовен удар отправен от Григор Георгиев мина над напречната греда, а малко по-късно Иван Чергев изпусна 11-метров наказателен удар.
Най-съобразителен бе Иван Цанков които с примерен удар след пас на Димитър Вакавлиев в 20-та минута вкара за 1:0.Второто попадение стана след заучено изпълнение на ъглов удар там Диян Димов бе на точното място и закова топката в мрежата на „Левски”.
Така ФК ”Розова Долина” вече е с четири победи и една загуба от гостуването си в Нова Загора с актив от 12 точки, и излиза на 4-то място във временното класиране само с 1 точка разлика от първия отбор "Несебър".
Следващия кръг „Розите” отново са домакини и приемат отбора на „Сливен 2000” мачът е с начален час 17:00 часа.