С резултат 13:0 отборът на юношите, младша възраст на ФК“Арсенал 2000“ разгроми тима на „Ботев“-Гълъбово.

Мачът почти през цялото време се игра в половината на гостите.

„Арсеналци“ още от първата минута атакуваха вратата, но топката така и не влезе в мрежата.

Логичното стана в 18 - та минута, когато Тодоро Мантуров излезе сам срещу вратаря и откри резултата. Тошко Мантуров оформи и своя хеттрик.

С втори хеттрик се разписа и Стефан Перчемлиев, който още с влизането си като резерва се разписа, след страхотен пас на Йоан Иванов.

С две попадения точни за отбора си бяха и Кристиян Аргов, Янис Ксантополус и Йоан Георгиев.

Капитанът Стефан Пенев също записа името си сред голмайсторите, след брилянтно изпълнен пряк свободен удар.

След този мач отборът на “Арсенал“ запазва лидерския си пост, в следващия има гостуване на „Сливен“.

Дербито срещу фаворита в групата “Берое“ ще се изиграе на 6 ноември, неделя, на стадион „Арсенал“.

При другите две възрасти школата претърпя поражения, като при децата „Арсеналци“ загубиха с 2:4 от „Сливен“, а подготвителната група загуби с 1:6 от „Верея“.