Дамите от Завод 1/240 са първенците в турнира по народна топка

Няколко дни преди приключването на турнира по народна топка при дамите първото място завоюваха момичетата от Завод 1/240, а спорът за второто и третото място се разигра на 18 септември. В оспорван мач с 2:1 гейма втори стана тима на Завод 5, който победи съперничките си от Завод 3. В надпреварата участваха общо пет отбора. При волейболният турнир, който приключи на 13 септември шампиони стана командата на Завод 5.
В най-продължителните състезания от работническите игри, посветени на празника на „Арсенал“ АД, приключиха срещите в предварителните групи по футбол. На полуфиналите на 25 и 26 септември ще се срещнат отборите на Завод3/150 и Завод6/12, и на Завод 1 и Завод 0. Срещата за трето-четвърто място е на 28 септември, а на 29 септември е финалът.