С разгромяващия резултат 9:0 отборът на ФК “Арсенал 2000“ старша възраст победи на своя стадион тима на ФК “Ягода“.

Голът за „арсеналци“ откри Георги Димитров в 5-ата минута след изпълнение на ъглов удар. Второто попадение бе дело на Стефан Пенев след самостоятелен пробив, а за 3:0 се разписа Джемил Орхан.

Християн Тодоров вкара четвъртия гол, Йоанис Ксантополус покачи резултата на 5:0.

Мирослав Петров се разписа на два пъти, Християн Тодоров още веднъж записа името си сред голмайсторите, а крайния резултат оформи Мартин Монев.

Това бе предпоследният кръг от първия полусезон. До този момент „арсеналци“ имат само една загуба от отбора на “Сливен“ с минималното 1:0.

В следващия, последен, кръг ФК “Арсенал 2000“ гостува на „Верея“.

При "Децата" "Арсеналци" загубиха от връстниците си от ФК "Розова долина" с резултат 1:2.

Гостите поведоха с гол на Пламен Станев .
Второто полувреме домакините успяха да изравнят с гол от пряк свободен удар на Илия Чалъков, а малко преди края Калоян Великов вкара за 2:1.