С резултат 4:0 отборът на ФК”Розова Долина” разгроми отбора на ФК”Борислав”- град Първомай.
Още с началния съдийски сигнал „Розите” атакуваха противниковата врата.
В 6-тата минута след разбъркване, Николай Стоичков с топовен шут откри резултата.
Минута след това Иван Цанков отправи удар, но ударът му бе париран.
Играта се диктуваше изцяло от футболистите на Александър Георгиев.
След като в 25-тата минута Николай Стоичков дяволито си открадна топката и от около 30 метра „разстреля“ вратаря, изходът на мача бе ясен. Последваха няколко пропуска,като и удар с глава на Диян Димов мина над напречната греда. Второто полувреме започна с гол, след като направен пробив от Николай Стоичков „сервира“ топката на Ангел Костов и той оформи класическия резултат.
Гостите имаха две чисти положения, но опитният страж Цветан Тодоров не позволи те да се реализират. Последният четвърти гол вкара Станислав Биртанов /Гаргата/, след брилянтен извеждащ пас на влезлия като резерва Камен Петков /Кембо/.
Това бе предпоследният мач от Есенния дял на първенството от В югоизточната група.
В следващия, последен кръг ФК”Розова Долина” гостува на ФК”Марица”-Пловдив.