22°

Публикации от Миран Маденджиян

Младшата на ФК “Арсенал“ ще зимува на първо място

29.11.2019

Поради лошото време мачовете от последните кръгове за този полусезон се отлагат.Във временното класиране при юношите младша възраст отборът на ФК “Арс

Прочети
Равенство и загуба за „Арсенал“
1
25.10.2019

С резултат 3:3 завърши двубоят между децата на ФК “Арсенал 2000“ и „Олимпия“ - Ст. Загора, които се състезават от името на ФК “Мъглиж“.Точни за попаде

Четвърта поредна победа за ФК“Арсенал 2000“
1
18.10.2019

С размазващ резултат от 6:0, отборът старша възраст на ФК“Арсенал 2000“ победи тима на ФК “Загорец“-Нова Загора в четвъртия кръг от Първенството.Първо

Tрета победа за ФК “Арсенал 2000“
1
11.10.2019

С резултат 3:1 в третия кръг от първенството отборът старша възраст на ФК “Арсенал 2000“ победи тима на „Миньор“ - Раднево.Мачът не започна добре за д

Отборът на машиностроителите взе поредна спортна награда
1
01.10.2019

С време 1:43 отборът на Завод 5 при „Арсенал“ Казанлък спечели първото място в традиционната щафета, посветена на 141 години от създаването на фирма „

Старшата стартира сезона с победа
1
26.09.2019

С резултат 6:1 отборът на ФК“Арсенал 2000“ старша възраст победи отбора на „Ботев“-Гълъбово.Това бе първият мач за този полусезон.Резултатът в него от

Приключиха спортните турнири в "Арсенал"
1
26.09.2019

Футболният отбор на Завод 5 при "Арсенал" Казанлък за шести пореден път стана победител във фирмения турнир по футбол на дружеството. Турнирът е част

Сборен тим на О и 2000 би 1
1
26.08.2019

С резултат 1:0 сборният отбор на завод 0 и „Арсенал 2000“ победи отбора на Завод 1.Мачът бе напрегнат, с много положения и пред двете врати.Единствено

Започват спортните турнири в „Арсенал“
1
21.08.2019

Ежегодните спотни игри, посветени на фирмения празник на на най- голямото предприятие в страната - „Арсенал" Казанлък, започват от понеделник-26 авгус

ФК“Арсенал 2000“ приключи на второ място
1
22.05.2019

С резултат 1:1 приключи градското дерби между отборите старша възраст на ФК“Арсенал 2000“ и ФК“Розова долина“.Двата отбора се бореха за първото място