С размазващ резултат от 6:0, отборът старша възраст на ФК“Арсенал 2000“ победи тима на ФК “Загорец“-Нова Загора в четвъртия кръг от Първенството.
Първото попадение в мача падна още в 10-та минута, когато за нарушение срещу бързия Стефан Петков бе отсъден 11 метров наказателен удар.
Емрах Исмаил успя да реализира, а минути след това същият отново се разписа за 2:0.
Третото и четвъртото попадение във вратата на съперниците бяха дело на Стефан Петков.

Пламен Станев вкара за 5:0 от далечна дистанция, а Димитър Коджаманов закова резултата на 6:0.
В момента „Арсеналци“ оглавяват временното класиране с актив от 12 точки и голова разлика 16:2, следвани от ФК“Розова долина „ с актив от 9 точки, но и с мач по-малко.
В следващия кръг е градското дерби, което ще се изиграе на стадион „Севтополис“.

Детският тим на "Арсенал 2000" разби „Ботев“-Гълъбово с резултат 7:2.Точни за попаденията бяха:
Дани Георгиев -4 гола същия е голмайстор на групата, Дани Иванов се разписа с два гола, а с едно положение Велимир Иванов.