Завърши Общинският кръг по волейбол за възрастова група 8-10 клас. Първи са волейболистките на ПХГ "Св. Св. Кирил и Методий“ при девойките и отборът на Професионална гимназия по транспорт и транспортен мениджмънт при юношите. Момичетата и момчетата на СУ "Екзарх Антим I“ завоюваха второ място и в двете класирания.

Трети при девойките са състезателките на Професионалната гимназия по лека промишленост и туризъм, а при юношите - отборът на ПГ "Иван Хаджиенов“. Победителите получиха от Община Казанлък грамоти, купи и топки, а класиралите се на второ и трето място – грамоти.

Първенците продължават състезанието на областен кръг следващата сряда в град Стара Загора. Там на 26 февруари се изиграха срещите от Областен кръг за възрастова група 5- 7 клас. Момичетата и момчетата на казанлъшкото ОУ “Кулата“ се представиха достойно и завоюваха първото място при девойките, които продължават надпреварата на зонален кръг, а юношите стъпиха на второто място на почетната стълбичка.