С резултат 2:0 отборът на ФК ”Розова долина”- Казанлък спечели домакински мач срещу тима на „Борислав”-Първомай.

„Розите” започнаха мача напористо още след първия съдийски сигнал.
В 16-та минута, след изпълнение на ъглов удар Влади Калайджиев бе на правилното място и откри резултата.

В 25- та минута Григор Георгиев успя да заплаши вратаря, но ударът му мина покрай страничния стълб.

В 30 -та минута, след страхотен пас от страна Димитър Вакавлиев, Емил Рачев се откъсна от защитата и със страхотен завършващ удар покачи резултата. При атаката той бе и контузен.

Последва принудителна смяна на Владислав Калайджиев, поради лоша контузия.

През второто полувреме домакините натискаха още повече, но отборът на „Борислав” прояви неспортменски дух и с множество груби фалове накъса играта.

Павел Колев бе брутално фаулиран в наказателното поле, след което гостите изявиха претенции за дузпа и изнервиха още повече положението.

В следващия кръг „Розите” гостуват на тима на „Верея”-Стара Загора.