С резултат 1:0 юношите младша възраст на „Арсенал“ победиха отборът на ФК“Розова Долина“.Мачът бе много труден и положения пред двете врати почти липсваха.
Момчетата на старши треньора на мъжкия тим на ФК „Розова Долина“ Александър Георгиев се бяха затворили доста добре, и не позволиха на „арсеналци“ да си играят играта.В самия край на първото полувреме стражът на домакините Християн Каратерзиев се изпъна и успя да спаси коварна топка насочена точно под напречната греда.
Второто полувреме домакините натикаха „розите“ в тяхната половина, но коженото кълбо така и не пожелаваше да влезе.
Последваха пропуски от страна на Владислав Димитров и Мариян Михов.
Но в 85-тата минута най-съобразителен бе Кенай Алим и с топовен изстрел от около 25-метра успя да разстреля вратарят на гостите и оформи крайния резултат 1:0.
В предишния кръг "арсеналци" разгромиха с 11:3 отборът на ФК"Левски"-Оризово.
В неделния ден най-малките състезатели на "Розова Долина", водени от Боян Стоянов при футбол 9
играха срещу ФК"Берое" като резултата бе 1:1 точен за "розите" беше Алекс Александров.
Срешу отборът на Сливен"Сините Камъни", "Розова Долина" победи с 2:0 с две попадения на Петър Ралчев.