В истинско голово шоу се превърна срещата между отборът на „Розова долина“ Казанлък и бургаският тим „Черноморец“.
С резултат 9:2 отборът на „Розова долина” буквално разгроми противника си „Черноморец”-Бургас.
До 20 -та минута играта бе спокойна и голови положения почти липсваха и пред двете врати.
След като Пламен Колев откри резултата в 22 та минута, головете във вратата на Бургас започнаха да влизат един след друг.
В 35 -та минута резултатът вече бе класически, след попадения на Владислав Калайджиев и Кристиян Петров.
Атанас Апостолов след изпълнен пряк свободен удар, уцели напречната греда.
Минути след това играч на гостите бе изтърван и за него не остана нищо друго, освен да реализира.
Второто полувреме Емил Рачев записа хетрик, а Пламен Колев и Кристиян Петров се разписаха по още веднъж.
Вторият си гол „Черноморец” реализираха след изпълнението на 11 метров наказателен удар.
Влезлият като резерва Михаел Лалев направи две голови асистенции, след като буквално сложи топката на главата на Николай Георгиев (Нино), който бе безупречен пред гола.
Главният съдия за пореден път сложи край на срещата, 3 минути преди изтичане на редовното време.
В следващия кръг”Розова долина” има тежко гостуване срещу тима на ФК „Димитровград“.