С резултат 6:0 отборът на ФК ”Розова долина” разгроми на свой терен тима на ФК ”Миньор”-Раднево.
Възпитаниците на Александър Георгиев още след първия съдийски сигнал започнаха да атакуват вратата на „миньорите”.
Последваха положение след положение, но чист гол на Николай Стоичков бе отменен в 35-ата минута.
В 45.ата минута Атанас Апостолов открадна топката след лошо изпълнен аут, подаде я на Григор Георгиев и той откри резултата.
През второто полувреме на стадион „Севтополис” се заформи истинска голова фиеста.
Разписаха се Григор Георгиев, Владислав Калайджиев, Пламен Колев, Николай Стоичков.
Крайния резултат оформи Иван Цанков след брилянтно изпълнен пряк свободен удар.
Незнайно защо главният съдия свири края на мача 10 минути по- ранно.
Следващият кръг е междинен и в сряда, 20.04., „Розите” гостуват на „Гигант” - Съединение, мачът е с начален час 20:00 часа и ще се играе на осветление.
В събота, 23.04., „Розова долина” отново домакинства на отбора на „Черноморец” - Бургас.