С резултат 1:0 момчетата на Александър Георгиев извоюваха първа победа срещу отбора на „Спартак”-Пловдив. С този мач се постави и началото на състезателния сезон за Югоизточната В футболна група.

Още в първите минути играта бе поета изцяло от футболистите на ФК”Розова Долина” и пред вратата на гостите се откриха доста положения, но топката така не влезе в противниковата мрежа.Гостите имаха една единствена контратака в самия край на полувремето, но Димитър Вакавлиев отново бе на ниво и предоврати каквато и да било опасност.

През второто полувреме гостите отново владееха топката и след извеждащ пас на Иван Чергев Димитър Вакавлиев подаде топката на новодошлия в града на „розите” Ангел Костов които оформи и крайния резултат, последваха още няколко чисти положения на Николай Стойчков, Атанас Апостолов и Иван Чергев, но резултата остана непроменен до края.

Ето и пълната програма за сезон 2015/2016.

Кръг 2

ФК "Свиленград-1921" - Свиленград -ФК "Розова долина" - Казанлък 15-08-2015 18:00 часа

Кръг 7

ФК "Асеновец-2005" - Асеновград -ФК "Розова долина" - Казанлък 19-09-2015 17:00 часа

Кръг 8

ФК "Розова долина" - Казанлък -ФК "Ураган" - Бояджик 26-09-2015 17:00 часа

Кръг 9

ФК "Миньор" - Раднево -ФК "Розова долина" - Казанлък 03-10-2015 16:00 часа

Кръг 10

ФК "Розова долина" - Казанлък ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. 10-10-2015 16:00 часа

Кръг 11

ПСФК "Черноморец Бургас" АД - Бургас -ФК "Розова долина" - Казанлък 17-10-2015 16:00 часа

Кръг 12

ФК "Розова долина" - Казанлък -ФК "Димитровград-1947" - Димитровград 23-10-2015 14:30 часа

Кръг 13

ФК "Евроколеж" - Пловдив -ФК "Розова долина" - Казанлък 31-10-2015 14:30 часа

Кръг 14

ФК "Розова долина" - Казанлък ПФК "Раковски 2011" - Раковски, Пловд., град 07-11-2015 14:30 часа

Кръг 15

ОФК "Несебър" - Несебър ФК "Розова долина" - Казанлък 14-11-2015 14:30 часа

Кръг 16

ФК "Розова долина" - Казанлък - ФК "Борислав-2009" - Първомай, Пловд., град 21-11-2015 14:30 часа