Вчера на стадион "Севтополис" ФК"Розова долина" изигра първия си домакински мач от подготвителния етап за сезон 2015/2016 и загуби с 1:4.

Момчетата на старши треньор Александър Георгиев приеха професионалния тим на "Локомотив"/Горна Оряховица/ който е трети в "Б" група миналия сезон и бе на крачка от влизане в професионалната "А" група.Въпреки това, казанлъшкият тим първото полувреме почти по-нищо не отстъпваше на своя опонент.

Имаше само две голови положения, но вратарят на" Розова долина" - Александър Петрунов успя да ги улови.
В самия край на полувремето нападателят на Горна Оряховица се откъсна от защитата и успя да реализира за 0:1.
Второто полувреме умората си каза думата и момчетата от "Локомотив", които вече са влезли в мачова седмица и са свежи от подготовката, успяха да реализират още 3 попадения.

Почетния гол вкара влезлият като резерва Иван Чергев след отсъдена дузпа .

Следващата сряда (22 юли) "Розова долина" ще гостува на Димитровград.