С резултат 2:0 Военно формирование 22180 победи отбора на „Капрони“ в третия мач от тазгодишния междуфирмен турнир по футбол на малки вратички, организиран от „Арсенал“ АД.
Първото полувреме завърши при резултат 0:0, но след неприятната контузия на капитана Станимир Денев, играта за „Капрони“ тръгна зле.
Още в началото на второто полувреме, след пас на опитния Стоян Бинев, Ради Стамболов откри резултата.Второто попадение бе дело на Васил Василев, който от средна дистанция разстреля вратаря на „Капрони“.
Следващият мач е в понеделник 28.09. Тогава домакините „Арсенал“ излизат срещу отбора на „М+C Хидравлик“.
А утре, събота, 26 септември на стадион „Арсенал“ децата на ДЮШ ФК“Арсенал 2000“ приемат отбора на ФК“Чирпан“. Начало на срещата е от 10:30.