С резултат 0:6 юношите старша възраст на ФК “Арсенал 2000“, който бяха предоставени на футболен клуб „Розова долина“, разгроми вечния си съперник „Чирпан“.

Момчетата, ръководени от Милен Христов, тотално надиграха съперника си, който почти винаги играе с 12 души (съдийско подпиране).

Още в първото полувреме казанлъчани решиха мача, като на полувремето резултатът вече бе 0:3.

Във второто полувреме паднаха още три гола.
Точни за резултатния мач бяха Кенай Алим, разписал се на два пъти, по един гол отбелязаха Енгин Махдуд, Димитър Фьодоров, Антони Ангелов, Юзджан Кочаджи.

"Въпреки тежкото време, съм изключително доволен от представянето на целия отбор, всички имаха желание за победа от първата до последната минута и се раздаваха. Поздравявам футболистите за показаната игра", сподели треньорът Милен Христов.

След този мач „Розите“ са с еднакъв брой точки с лидера „Стара Загора“, като директният сблъсък между тях ще се изиграе на 18-и май на стадион „Арсенал“ от 15:00 часа.