С резултат 0:3 отборът на ФК”Розова дoлина” загуби напрегнат мач срещу състава на ФК”Загорец”-Нова Загора.

Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като положения и пред двете врати почти липсваха.

Гостите на няколко пъти изпробваха рефлекса на младияси вратар.

След излизането за второто полувреме отборът на "Розова долина" рухна. Резултатът бе открит в 46- та мин.

В 61-та минута за нарушение в наказателното поле бе отсъден 11 метров наказателен удар, а Милен Христов бе санкциониран с червен картон.
Крайния резултат „Загорци " оформиха в 79-та мин.

Това бе първият загубен домакински мач за „Розова долина” от 23 август 2014 година насам.

Поради контузия участие в срещата не взеха опитните играчи Емил Рачев и Владислав Калайджиев, а Петко Георгиев също гледа мача от трибуните, поради наказание.

След този мач отборът на „Загорец” излиза на първо място в групата и ще се бори за промоция в „Б” професионална група. Казанлъшкият тим остава на четвърта позиция.

В следващия кръг „Розите” ще гостуват на „Димитроград”. Мачът ще бъде изигран в петък,