С резултат 2:0 отборът на ФК ”Розова долина” загуби първия си мач от началото на сезона, срещу отбора на „Ураган” - Бояджик.

Казанлъчани имаха доста удари в противниковата врата, но липсата на късмет не им позволи да поведат .

На два пъти опитния Емо Рачев нацели гредата на противниковата врата, но топката така и не пожела да влезе.

Домакините откриха резултата в първото полувреме, след разбъркване.

Второто попадение падна в началото на второто полувреме, когато след центриране от ъглов удар, Петър Маринов неутрализира удар с глава, но топката се озова в противников играч и той я вкара за крайния резултат.

Следващият мач е на 4 март, когато „Розите” ще изиграят първото си домакинство за тази година срещу отбора на „Любимец”.

След този кръг момчета на Александър Георгиев заемат четвърто място във временното класиране с актив от 37 точки.