Отборът младша възраст на ФК “Арсенал 2000“ приключи сезона на трета позиция.
В последния си домакински мач футболистите, водени от Атанас Апостолов, приеха тима на „Чирпан“.

Двата отбора не успяха да се победят и мачът завърши при резултат 2:2.

Мачът започна много добре за „арсеналци“, като още в 15-ата минута резултатът бе 2:0 с голове на Тодор Мантуров и Стефан Перчемлиев.

Но след 25-ата минута за неспортменска проява Тодор Мантуров бе изгонен и домакините изиграха мача с човек по-малко.

Второто полувреме започна с гол на гостите, а в самия край на мача дойде и изравнителният гол .
И така с актив от 16 точки и головата разлика 35:14 ФК “Арсенал 2000“ заема трета позиция.

Класиране:

1. Берое (Стара Загора) 27

2. Верея (Стара Загора) 22
3. Арсенал (Казанлък) 16
4. Розова долина (Казанлък) 16
5. Чирпан (Чирпан) 14

При подготвителната група - деца, отборът на „Арсенал“, воден от Станислав Пехливанов (Джони), се завърна от гостуване на „Чирпан“, като победи съперника си с резултат 6:0.
Точни за попаденията бяха Кристиян Атанасов, вкарал 4 гола, и Илия Чалъков успял да се разпише два пъти.