С резултат 2:1 отборът на ФК”Розова долина” спечели напрегнат първи домакински мач за този сезон срещу отбора на „Любимец”.

Казанлъчани първи откриха резултата в 25-та минута, когато след страхотен пас на Ахмед Фаиков, Григор Георгиев бе на правилното място и реализира.
Гостите бързо успяха да върнат интригата и след разбъркване в 30-та мин изравниха резултата.

Второто полувреме премина в нервна и накъсана игра.
В 50- та минутаГригор Георгиев изпробва рефлекса на вратаря, но без резултат.

В 77-та след нарушение срещу Кристиян Петров, гостите останаха с човек по малко.

До края на мача последваха доста положения, удари на Кристиян Петров и Владислав Калайджиев срещнаха гредите.

Победният гол за "розите" падна 93- та минута, след гол на Владислав Калайджиев.

В момента „Розова долина" е на 4 -то място, с актив от 40 точки. Към тима са се завърнали опитните Николай Стоичков, Александър Петрунов и Иван Чергев.

В този мач отборът на "Розова долина" игра в състав: Павел Колев, Диян Димов, Петко Георгиев, Мартин Петров/Иван Чергев/, Димитър Вакавлиев, Николай Георгиев/Владислав Калайджиев/, Григор Георгиев, Николай Стоичков, Кристиян Петров, Ахмед Фаиков, Атанас Апостолов

В следващия кръг „Розите” гостуват на отбора на „Раковски”.

На трибуните бе опитният вратар Цветан Тодоров, който дойде специално да подкрепи бившия си тим

Цецо в момента се състезава в "Б" Професионалната група за тима на "Левски"-Карлово.