С резултат 1:2 футболният тим на ФК“Розова долина“ успя да победи отбора на ФК“Карнобат“.

Мачът започна лошо за „Розите“, като след отсъден пряк свободен удар резултатът бе открит в 13-та минута.

Седем минути по-късно казанлъчани успяха да изравнят резултата.

Емил Рачев изпълни страхотен пряк свободен удар и след отбита от вратаря топка, Григор Георгиев я довкара.

Пълният обрат в мача дойде в 33- та минута, когато Атанас Апостолов центрира от ъглов удар, а Димитър Вакавлиев бе на правилното място и без проблем реализира.

След този мач момчета на Александър Георгиев се изкачиха на второ място, само с 2 точки разлика от лидера „Нова Загора“.

В предпоследния кръг „Розова долина“ приема на 19 ноември, събота от 14.30 часа „Елхово“, а в последната си среща „Розите“ ще гостуват на „Миньор“ /Раднево/ на 26 ноември.