Навръх Георгьовден отборът младша възраст на ФК “Арсенал 2000“ разгроми на своя стадион тимът на „Загорец“- Нова Загора с резултат 8:1.

Първото полувреме завърши 0:0, но през вторите 45 минути всичко бе различно. Второто полувреме буквално се превърна в голова фиеста.

Влезлият като резерва Християн Тодоров със своите 2 гола и асистенции обърна мача. Тодор Мантуров, Емрах Емин също успяха да вкарат по два гола. С по едно попадение се разписаха Мартин Георгиев и Йоанис Ксантополус.

В момента тимът на ФК “Арсенал 2000“ заема второ място във временното класиране, като утре ще се изиграе отложеният мач срещу тима на "Берое".

В следващия кръг възпитаниците на Атанас Апостолов ще се изправят срещу връстниците си от ФК “Розова долина“.

Децата загубиха от "Розова долина" с резултат 0:3, а при подготвителната "Арсенал" загуби от лидера "Берое".