С резултат 4:2 отборът на „арсеналци” взе надмощие над чирпанския клуб.
С едноминутно мълчание се почете паметта на най-великия казанлъшки треньор и играч Кральо Орозов, който след дълго боледуване ни напусна завинаги.
Резултатът бе открит от домакините още в първата минута на мача след като Кенай Алим предостави топката на Мариян Михов и той остана очи в очи с вратаря.Две минути по-късно последва триходова атака между Енгин Махмуд Мариян Михов и Кенай Алим вкара за 2:0.Точни още бяха и Емил Дочев след изпълнение на пряк свободен удар и Енгин Махмуд .Гостите върнаха два гола и това ги накара да започнат кавга със връстниците си 10 мин преди края стана размирица предизвикана от удар без топка от страна на „Чирпански” играч и мачът бе прекратен.
При по-малките арсеналци победиха с резултат 4:1 като точни бяха
Илия Шинев, Стефан Перчемлиев, Тодор Мантуров и Мартин Георгиев след перфектно изпълнена дузпа.При най-малките подготвителна група деца ФК”Арсенал 2000” отново победи с 4:1 точни бяха Радостин Чолаков, Йордан Лалев, Кристиян Атанасов след прекрасни пасове от страна на Стилян Василев.
При другата ДЮШ „Розова Долина” нещата не бяха така добре,
юноши младша възраст победиха ФК”Левски Оризово с резултат 4:1, деца и подготвителна загубиха от ФК”Сливен”.