С резултат 2:1 юношите младша възраст загубиха от отбора на „Берое”.
Първото полувреме завърши при резултат 0:0, а второто полувреме след изпълнение на ъглов удар Иван Марков вкара за „арсеналци”.
Беройци бързо се активизираха и след засечен удар от казанлъшкото момче Валентин Иванов, резултатът бе изравнен. Второто попадение падна след разбъркване пред вратата.
В следващия кръг "Арсенал" приема ФК "Верея" - Стара Загора.
Резултатите при децата в другата градска школа -ФК ”Розова Долина” са:
При футбол 9 децата, водени от Боян Нейчев, победиха с 2:1 отбора на „Респект”-Хасково, като точни бяха Денчо Кърашаков и Александър Руменов.
При по-големите деца 2002 г., ФК ”Стара Загора” победи с 3:2 отбора на "Розова Долина”, а при юноши младша възраст „розите” загубиха с 1:0 от Сливен.
При най-малките, набор 2006-2007г., водени от треньора Антим Паральов победиха с 9:4 отбора на „Берое” в контролен мач.