С резултат 3:1 юношите младша възраст на ФК "Арсенал 2000" водени от треньорите Станислав Пехливанов и Атанас Апостолов победиха отбора на ФК "Стара Загора"на своя стадион в „Арсенал“.
През целия мач играта бе ръководена от домакините. На два пъти Кенай Алим и Енгин Махмуд излязоха очи в очи с вратаря, но до попадения така и не се стигна. Малко преди края на първото полувреме, след изпълнение на корнер, стана разбъркване пред вратата на арсеналци и гостите вкараха за 1:0.Веднага след това, в самия край на полувремето капитана Калоян Иванов вкара за 1:1.
Второто полувреме паднаха още два гола в полза на ФК “Арсенал 2000“, като след отсъдена дузпа Юсейн Пател вкара за 2:1.
Крайния резултат 3:1 оформи Владислав Димитров след брилянтен пас на Мариян Михов.