С резултат 0:2 отборът на ФК”Розова Долина” победи юношите на ФК”Берое”-(елитна група).Това бе четвърта поредна контролна среща от подготвителния период на отбора.
Първото полувреме играта бе равностойна, но с напредване на времето по -опитните играчи от Казанлък поеха нещата.В самия край на първото полувреме Владислав Калайджиев след центриране от корнер, откри резултата.
Второто полувреме играта бе ръководена изцяло от момчетата на Александър Георгиев.Петко Георгиев нацели гредата, а минути след това опитният Атанас Апостолов подаде голов пас на Николай Стоичков и той реализира за 2:0.
В сряда, 10 февруари, „Розите” ще гостуват на ФК„Трявна“, а последният мач преди старта на първенството ще е на 13 февруари в Ягода срещу отбора ФК „Ботев“ /Гълъбово/.