С резултат 1:1 завърши домакинският мач на ФК”Розова долина” срещу тима на „Атлетик”-Куклен.

Гостите успяха да открият резултата още в първата минута на мача, след извеждащо подаване.

Това бе и единственото положение за „Атлетик”.

Оттук нататък тимът на „Розова долина” натика изцяло домакините в тяхната половина.

В 20-та минута технично изпълнен пряк свободен удар на Атанас Апостолов премина над напречната греда.

В 29-та минута, след страхотно отиграване, удар на Иван Чергев срещна гредата.
точното попадение падна в 60 - та минута, когато Григор Георгиев успя да изравни след пас на Иван Чергев.
Мачът стана още по-напрегнат и с много положения пред вратата на "Куклен", но до втори гол така и не се стигна.
В състава на казанлъчани липсваха опитните играчи, контузените Емил Рачев и Владислав Калайджиев.

Петко Георгиев и Диян Димов също не взеха участие в мача, заради наказание за натрупани жълти картони.

С отбора се е разделил и най-опитният играч в „Розова долина” Димитър Вакавлиев, поради неразбирателство с ръководството на клуба.

В следващия кръг „Розите” гостуват на „Свиленград”.