С резултат 1:1 завърши предпоследният домакинси мач срещу отбора на ОФК „Карнобат”.

Първото полувреме завърши без гол, като гостите имаха повече чисти положения. Те обаче останаха без реализация, тъй като вратарят Павел Колев бе на ниво .

В 65-та минута, след заучено изпълнение на ъглов удар, гостите реализираха контраатака и поведоха с 1:0.

Изравнителният гол падна в 73 -та след изпълнение на пряк свободен удар, от страна на Ахмед Фаиков.

В 80- минута за множество нарушения бе изгонен защитник на „Карнобат”, малко след това и Николай Стоичков също напусна играта .

Малко преди края на мача в игра се включи и опитният Емил Рачев, който лекува контузия.

В следващия кръг отборът на Казанлък гостува на „Елхово”, като последният мач за този сезон е на 27 май срещу отбора на „Раднево”.