С резултат 3:2 момчетата на Александър Георгиев надиграха отбора на ФК „Гигант”-Съединение.
Мачът не тръгна добре за нашите момчета, като още в 15-тата минута нападател на гостите след удар с глава се размина с целта.
Минута след това последва удар от средна дистанция, но Цветан Тодоров бе на точното място.
Боян Нейчев със страхотен шпагат пък осуети удар към вратата на домакините в 30-та минута.
В самия край на полувремето нещата си дойдоха на мястото за ФК ”Розова Долина” и Иван Цанков след силен шут от средна дистанция откри за 1:0, а минута след това Николай Стойчков бе фаулиран на границата на наказателното поле и стража на гостите бе изгонен. Още след излизането за второто полувреме отново Стойчков излезе на скорост и бе фаулиран, но този път бе отсъден 11-метров наказателен удар, който опитния Иван Чергев с лекота реализира. Третото попадение реализира бързата осмица на „Розите”, като навърза трима защитника и с красив удар вкара топката в мрежата.
Всички решиха, че мача е решен, но след разбъркване гостите успяха да върнат гол на домакините след изпълнение на 11-метров наказателен удар. Още по-напрегнато стана 5 минути след това когато Милен Христов изчисти топка, която бе на голлинията а страничния съдия сметна, че топката е преминала с целия си обем. Оттук до края на мача гостите опитваха да стигнат до „реми”, но опитните играчи на „Розова Долина” не позволиха това да се случи.
След този мач ФК”Розова Долина” вече е с актив от 24 точки и голова разлика 21:7, и така запазва второто си място във временното класиране.
В следващият кръг „Розите” отиват в Бургас и ще се изправят срещу отборът на ПСФК "Черноморец Бургас" АД.