Отборът „младша възраст” на футболен клуб „Арсенал 2000” прибави нови три точки в актива си, с което запазва лидерската си позиция.

Като домакини Арсеналци победиха отбора на „Самуил”, с резултат 4:0, като това бе четвърта поредна победа от началото на първенството.

Домакините още от първия съдийски сигнал натикаха съперника в неговата половина, но до края на първото полувреме гол липсваше.

Всичко си дойде на мястото, когато Тодор Мантуров с технично изпълнение на пряк свободен удар откри резултата. В мача Мантуров се разписа още веднъж.

С едно попадение в срещата имената си като голмайстори записаха и Мирослав Петров и Йордан Павлов.
При по-малките тимът на Деца от ФК”Арсенал 2000” постигна разгромяваща победа над отбора на Гурково, с резултат 7:1.

Точни в мача бяха:Димитър Коджаманов, Васил Атанасов, Явор Тенев, Радостин Чолаков, Айхан Аширк

Школата на ФК"Арсенал 2000" може да похвали с още чисто нов екип и тренировъчен анцунг на елитната марка "Legea"