С резултат 1:0 момчета на Александър Георгиев спечелиха много труден и напрегнат мач срещу отбoра на „Ураган”-Бояджик(Ямболско).
Още в началото на първото полувреме гостите отправиха удар към врата на „Розите”, но Цветан Тодоров бе на ниво.
Домакините поеха топката изцяло и положенията започнаха да се редят едно след друго.
Капитанът Атанас Апостолов след самостоятелен рейв отправи страхотен удар, но топката срещна тялото на вратаря.
Съдийската колегия бе отново под всякаква критика и вдигна още повече напрежението, след като след брилянтен пас на Атанас Апостолов, Григор Георгиев оставаше сам срещу вратаря, но страничния съдия отсъди несъществуваща засада.
В самото начало на второто полувреме Иван Чергев с бомбен изстрел разстреля ямболския страж и играта се успокои.
Последваха още доста пропуски от страна на Николай Стоичков, Григор Георгиев на свой ред стреля с глава, но не улучи вратата. .Влезлият като резерва Димитър Вакавлиев, с индивидуален пробив матира защитниците и подаде на Николай Стоичков, но неговия удар срещна напречната греда.