С резултат 2:4 отборът на ФК”Арсенал 2000” юноши младша възраст победиха връстниците си от ФК”Розова долина”.

Двата отбора сътвориха истинско голово шоу, с общо 6 попадения.

„Арсеналци”, водени от играещия треньор Атанас Апостолов откриха резултата в 10-та мин .

След пас на Стефан Пенев, Йоан Иванов с прецизен удар реализира.

В 30 минута „Розите” на Александър Георгиев успяха да се върнат в мача с гол на Аркан Младенов.

Второто полувреме започна със гол за ФК”Арсенал”, когато Тодор Мантуров успя да реализира, след страхотно центриране на Георги Димитров.

Минути след това след разбъркване домакините отново успяха да реализират с гол на Христо Митев.

Третото попадения за „арсеналци” реализира Стефан Пенев, след отсъден 11 метров наказателен удар.

Крайният резултат 2:4 оформи Тодор Мантуров, след още едно страхотно центриране на Георги Димитров.