Възпитаниците на треньора Илиян Дянков от казанлъшкия Карате клуб „Шори Доджо“ отново се завърнаха с медали от международното състезание „Гранд при“ – София. Турнирът се проведе през уикенда и в него участаха 280 състезатели от 15 клуба.

Възпитаниците на „Шори Доджо“ в града на розите грабнаха първо място отборно на ката. Медалите спечелиха Ивелин Иванов, Теодор Далиев и Димитър Христов.

Габриела Динева се пребори за 1 място ката, Симон Димитров – също е първи на ката, Ивелин Иванов - 1 място ката, Георги Христов - 1 място ката и 3 място на кумите.

С втори места на ката са Алина Дянкова 2, Алекзандър Бръмчев, Стелиян Иванов, Михаил Христов, Теодор Далиев.
Димитър Христов сизвоюва 3 място ката и 3 място кумите, Павло Димитров стана трети на ката, Майкъл Далиев е с 2 място ката и 3 място – на кумите.

Сиана Неби спечели 2 място на ката и 3 място на кумите.

Само преди две седмици момчетата и момичетата на Илиян Дянков се представиха много добре на XVI Международен Шотокан карате-до турнир "Шисейкан", който се проведе на 3 ноември в София. В този турнир възпитаниците на "шори Доджо" също спечелиха призови места.