С резултат 5:0 футболистите на ФК”Розова долина” разгромиха на своят стадион тима на „Арда”-Кърджали.

Домакините изцяло владееха играта и бяха по-добрият отбор на терена.
Още в 10-та минута удар на Иван Чергев премина голлинията, но попадението не бе зачетено.

13 минути по-късно не бе отсъден 11 метров наказателен удар за нарушение срещу Николай Стоичков.

Резултатът бе открит след пас на Григор Георгиев, когато в 26-та минутаНиколай Стоичков откри резултата.

Минута след това опитния Иван Чергев след отбита топка, вкара за 2:0.

Още с излизане за второто полувреме Григор Георгиев покачи след пас на Енгин Махмуд.

Четвъртото попадение бе дело на Ахмед Фаиков, който направи самостоятелен пробив и успя със страхотен завършващ удар да парира вратаря на „Арда”.

Малко преди края на мача Григор Георгиев сложи край на всякакъв спор, като вкара за 5:0 след извеждащ пас на Иван Чергев.

В следващия кръг „Розите” гостуват на „Асеновец 2005 (Асеновград)”