Гимнастичките от Спортен клуб „Розова долина” в Казанлък завършиха изминалия спортен сезон с много добро представяне в Държавното първенство за ансамбли категория "Б", за девойки младша възраст (ДМВ) и девойки младша възраст до 10 години. Състезанието се проведе през уикенда в столичната зала "София" при огромната конкуренция на състезатели от спортни клубове в цялата страна.

При девойки младша възраст Елеонора Буковска и Никол Добрева заеха 6 място от 29 участващи ансамбли. А другата двойка на клуба Никол Карагьозова и Ния Мъдрова останаха на 9-о място, след допусната грешка.

В надпреварата в категорията "Девойки младша възраст до 10 години" Александра Арсова, Николета Иванова, Катерина Христова - дебютантки в държавно първенство, успяха да извоюват 5-о място от 34 участващи ансамбли.

Добро представяне на девойките старша възраст Никол Илучева, Неделина Неделчева и Кристина Попова, които проявиха истински спортен хъс в най-силната категория "А" - индивидуално.

След кратка почивка и летен лагер малките грации, под ръководството на треньорите Мариана Ламбова и Милена Калайджиева, и през лятото ще продължат с тренировките, за да се радват на победи и през новия състезателен сезон.