Четири медала донесоха талантливите възпитаници на Петранка Драганова, ръководител и треньор на Шахматен клуб „Казанлък 21”. На провелия се в Пловдив турнир за Купа,,Естрелла" за деца до 14-годишна възраст четирима от петимата състезатели от Казанлък заслужено се окичиха с медали.

Елена Дзанева спечели купата и златен медал при момичетата. Осемгодишният Стоян Христов отново се отличи със своята игра и завоюва златен медал в своята възрастова група. Сребърен медал спечели Константин Дзанев при 14-годишните млади български шахматисти, а Симеон Дичев е с бронзовото отличие при 8-годишните състезатели.

Новобранецът в шахматния спорт Радослав Бъцков направи 2 точки в първия си старт на състезание. „Много съм доволна от този успех! Не играем много, поради липса на средства, но когато и където се появим, оставяме трайни следи”, каза за www.zakazanlak.bg ръководителят на ШК „Казанлък 21” Петранка Драганова, която е играещ треньор и попълва богатата колекция на клуба със своите победи и многобройни медали.