С резултат 3:1 отборът на ФК “Арсенал 2000“ победи градския си опонент „Розова долина“ при юношите младша възраст.

Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като положения имаше и за двата отбора, но до гол не се стигна.

С излизането на терена за второто полувреме бе отсъден 11-метров наказателен удар, който Тодор Мантуров изпълни безупречно и откри резултата за „арсеналци“.

Второто попадение падна, след като Йоан Георгиев проби и със страхотен пас изведе Мартин Монев, който успя да реализира. За класическия резултат се разписа отново Тодор Мантуров след изпълнение на втора дузпа.

Единственото попадение за отбора на „Розите“ бе на Златомир Чекердеков.

Утре, 8 ноември, Архангеловден, отборът старша възраст на ФК “Арсенал 2000“ ще приеме тима на „Ягода“, а мачът е с начало 14:00 часа.